Медики розповіли, як після 40 років уникнути проблем зі сном

Зарубіжні медики розповіли, які заходи допоможуть уникнути проблем зі сном після 40 років. Однією з рекомендацій є уникнення використання мобільних пристроїв у вечірній час.

Сон

З віком виникає безліч проблем зі здоров’ям, змінюється і гормональний фон, що безпосередньо пов’язано з якістю нічного відпочинку. За даними Національного фонду сну, в 40 років людині необхідно таку ж якість розслаблення, як і в підлітковому віці, в іншому ж випадку організм піддається непотрібному стресу з витікаючими серйозними наслідками, в числі яких випадання волосся, головний біль, ожиріння. Перша порада медиків – звернення до природи, зокрема, аромат лаванди діє заспокійливим чином, а краплі валеріани знімають напругу, що слід взяти до уваги, як і те, що потрібно відмовитися від використання телефонів, ноутбуків або планшетів ввечері. Синє світло пов’язане з порушенням вироблення мелатоніну.

Після 40 років варто надягати шкарпетки в ліжку, що допомагає і поліпшити кровообіг в ногах, і дозволяє пошириться теплу по всьому тілу. Не менш важливо враховувати кімнатну температуру, яка повинна становити від 15 до 19 градусів за Цельсієм. Фахівці також радять накриватися важкою ковдрою, завдяки чому йдуть напади тривожності. У літній період краще рішення – спати голяка, серед бонусів: тіло отримує можливість вільно дихати, нормалізується гормональний фон, зміцнюється імунітет.

Що стосується правильного пробудження після 40 років, то краще поміняти мелодію будильника або мобільного телефону на тиху музику або звуки співу птахів. Не варто відразу підскакувати з ліжка, ідеальний варіант – зробити розтягувальні рухи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *