Медики розповіли, як по пальцях і нігтям розпізнати рак легенів

Медики з Великобританії розповіли, як розпізнати рак легенів по пальцях і нігтям. Матеріал відповідного змісту опублікований у виданні Express.

Інші причини хронічного кашлю

Рак легень розвивається, коли певні клітини виходять з-під контролю організму і починають змінюватися, що призводить до збільшення злоякісного новоутворення. За статистикою, 90% випадків захворювання зустрічаються у курців. Раннє виявлення небезпеки критично важливе для виживання. Медики попереджають, що не варто залишати без уваги незвичайний симптом, що виявляється в набряклості пальців на руках і ногах. Це викликано пухлиною легенів, що виробляє гормоноподібні хімічні речовини. Нігті можуть також здаватися блискучими або згинатися більше, ніж зазвичай. Стан іменується “гіпертрофічна легенева остеоартропатія” – патологія, яка деформує кістки і суглоби через розвиток запалень.

За словами лікарів, лікування раку легенів залежить від розміру, положення, стадії онкологічного захворювання і здоров’я людини в цілому. Медичні заходи включають в себе променеву і систематичну протиракову терапію, хірургію, кріотерапію, фотодинамічну терапію або абляцію. Інші симптоми недуги характеризуються хрипким голосом, появою виразок у роті, часто повторюваних кашлем (поява крові в ньому, больові відчуття), постійною задишкою, нестачею енергії, незрозумілою втратою ваги.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *