Медики розповіли, як визначити симптоми діабету по обличчю

Медики розповіли, яким чином можна визначити симптоми діабету по обличчю людини. Експерти відзначають, що в деяких випадках хвороба видає себе візуально.

Діабет

При недостатньому виробленні організмом інсуліну людина стикається з діабетом II типу. Якщо ж гормон не сприймається тканинами, починає розвиватися інсулінорезистентність. За допомогою інсуліну відбувається регулювання рівня цукру в крові. Продукт забезпечує організм енергією, виступаючи джерелом живлення для багатьох систем. Якщо рівень цукру постійно високий, це загрожує наслідками для судин, очей, нирок і нервів.

У деяких випадках розвивається діабетична невропатія, вона виражається по-різному, в тому числі у вигляді парезу лицьового нерва. Він відомий як параліч Белла, зачіпаючи одну сторону обличчя. Мімічні м’язи слабшають, одна половина здається асиметричною і малорухливою. Людині проблематично закрити око, посміхатися або просто говорити.

При розвитку діабету і його наслідків повіку і куточок рота можуть опускатися. Індивід втрачає здатність витягнути губи, у нього спостерігається слинотеча. У деяких випадках це супроводжується сухістю в роті, втратою апетиту, больовими відчуттями за вухом і неможливістю виражено зморщити лоб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *