Медики розповіли про неочевидну ознаку хвороби Паркінсона

Хворобою Паркінсона називається стан, при якому в мозку починають руйнуватися і гинути нейрони. З плином часу ці пошкодження стають більш вираженими, що відбивається на рухових функціях людини. Однак розпізнати хворобу можна до того, як її симптоми стануть очевидними.

Паркінсона

За словами фахівців з національної служби охорони Здоров’я Великобританії, існує одна ознака, яка з’являється на ранній стадії недуги. Виходячи з численних спостережень з’ясувалося, що в перший час всі пацієнти скаржаться на незрозумілу втому, повідомляє газета Express.

Лікарі попереджають, що навіть для людини з виявленим діагнозом такий симптом ще довгий час буде незначним. Однак, на думку вчених американської Асоціації хвороби Паркінсона, розвиток захворювання викликає втрату нервових клітин певних частин мозку, що надалі викликає неприємні відчуття по всьому тілу, а також позначається на розумовій і фізичній активності.

Лікарі попереджають, що втома може бути спровокована і іншими причинами, наприклад, підвищеними навантаженнями. Однак якщо вона з’являється без підстав і не проходить протягом тривалого часу, найкраще звернутися в лікарню і пройти повне обстеження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *