Медики розповіли про негативний вплив трав’яних чаїв

Медики попередили про негативний вплив трав’яних чаїв на здоров’я. За їх словами, очікування від цих засобів невиправдано високі.

Чай з м'ятою

Часто люди намагаються лікуватися настоями трав’яних чаїв, вважаючи їх ефективним засобом від багатьох захворювань, в тому числі онкологічних.

Медики сумніваються в цьому і помічають, багато трави хоч і мають корисні властивості, все ж не здатні повноцінно впливати на імунну систему на відміну від фармацевтичної продукції.

Наявні в рослинах корисні сполуки вже давно виведені і продаються в аптеках, будучи очищеними від сторонніх домішок. Крім того, багато людей не знають, як правильно вживати такі напої, бажаючи відмовитися від кави, і стикаються з побічними діями.

Нерідко звіробій підвищує кров’яний тиск, а крім того, він здатний знизити дію протизаплідних засобів. Люди ж, які мають алергію на цвітіння, повинні утриматися від заварювання липи, а брусниця і мучниця через місяць вживання можуть нашкодити.

Крім цього, є й інші причини не довіряти травам. Деякі виробники не дотримуються технологію вирощування та догляду за рослинами і допускають появу цвілевих грибів.

Нерідко фахівці фіксують і перевищення норми мікробів, іноді в 100 разів порушують встановлений норматив. У першому випадку позбутися від шкідливого впливу можна, якщо правильно заварити відвар, але впоратися з мікроорганізмами не дозволяє навіть кип’ячена вода.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *