Медики радять кілька продуктів для спалювання жиру на животі

Щоб змусити організм інтенсивніше спалювати жир на животі, медики радять включити в раціон кілька продуктів. У їх числі – яйця, селера, хумус.

Яйця

Фахівці недарма наполегливо радять боротися з відкладеннями жиру на животі і талії. У черевній порожнині має властивість накопичуватися так званий вісцеральний жир, що розташовується не просто під шкірою, а поруч з життєво важливими органами, включаючи шлунок, печінку і кишечник. Таке сусідство піддає людину серйозному ризику проблем зі здоров’ям, оскільки жирова маса виробляє речовини, що запускають процеси запалення.

Щоб посилити витрату жиру на виробництво енергії і зменшити його скупчення на животі, медики радять регулярно вживати кілька продуктів, про це пише видання Express (Великобританія). Ось їх перелік.

Яйця. Є відмінним джерелом білка, який допомагає стримувати відчуття голоду і обмежувати переїдання. За даними дослідження, опублікованими в Journal of Obesity, вживання цього продукту на сніданок є надійною стратегією схуднення. Результати показали, що учасники, які з’їдали два яйця на сніданок в рамках низькокалорійного раціону, втратили на 65 відсотків більше ваги і зменшили окружність талії на 34 відсотки, на відміну від тих, хто снідав бубликами тієї ж калорійності.

Кокосова олія. За словами дієтологів, здатність продукту стимулювати спалювання жиру на животі обумовлена великою кількістю містяться в ньому тригліцеридів із середньою довжиною ланцюга – вони швидко метаболізуються і не відкладаються у вигляді жирових валиків.

Малина. Свіжа або заморожена, вона містить велику кількість клітковини, яка покращує реакцію організму на інсулін. Як наслідок, зменшується кількість жиру на животі.

Хумус. Згідно з даними, опублікованими в Journal of Nutrition and Food Sciences, люди, які регулярно вживають хумус, зазвичай мають меншу (в середньому на вісім відсотків) талію. Даний продукт готується з нуту, дуже багатого клітковиною. Підраховано, що любителі хумусу споживають на 52 відсотки більше клітковини, на 13 відсотків більше корисних поліненасичених жирів і на 20 відсотків менше цукру, ніж ті, хто його ігнорує. Дані компоненти виключно позитивно позначаються на фізичній формі.

Селера. Містить харчові волокна, які покращують травлення, а також багато вітаміну С і кальцію – такий комплект інгредієнтів, що володіють жиросжигающими властивостями, робить фігуру більш стрункою. Медики радять пити сік селери перед їжею-це перешкоджає відкладанню жиру.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *