Медики перерахували 5 ознак ослабленої імунної системи

На тлі спалаху коронавірусу медики перерахували 5 ознак, що вказують на ослаблену імунну систему. Якщо такі сигнали спостерігаються, лікарі радять зайнятися зміцненням імунітету. Інформацію представило зарубіжне тематичне джерело Penn Medicine.

Імунна система

Так як поки лікування від коронавірусу не знайдено, фахівці вказують на єдиний важливий спосіб захисту від COVID-19 – зайнятися зміцненням імунітету. Особливо це стосується людей з ослабленими захисними силами організму, ознаками цього є: постійне відчуття стресу навіть після виконання звичних простих дій, схильність до простудних захворювань, постійні збої з роботою шлунково-кишкового тракту, такі як метеоризм, діарея або запор. Список також включає в себе повільне загоєння ран, повторювані захворювання, що включають в себе проблеми з вухом і диханням.

Що стосується зміцнення імунітету, то лікарі з Медичного центру Health Line порадили для вирішення проблеми додати в раціон солодку картоплю, броколі, часник, цибулю, цитрусові, буряк, імбир, шпинат. Також не рекомендовано відмовлятися від меду, вівсянки і горіхів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *