Медики перерахували продукти, які провокують прищі

Медики попереджають, що якщо шкіра схильна до висипань, то необхідно ретельно продумувати свій раціон. Фахівці перерахували продукти, від яких з’являються прищі.

Прищі

Вугрі можуть провокувати продукти з вмістом рафінованих вуглеводів, такі як макарони, білий рис, газовані напої, хліб з пшеничного борошна. Справа в тому, що через них підвищується рівень цукру в крові, що і тягне за собою утворення акне. Арахіс рекомендується замінити кеш’ю або мигдалем, оскільки він має в своєму складі речовину, яка змушує шкіру виробляти більше сала.

За результатами дослідження, при вживанні шоколаду імунна система людини збільшує реакцію на бактерії, що викликають вугровий висип.

У фастфуді містяться жири і рафіновані вуглеводи, а ще в ньому багато калорій. Все це призводить до збільшення виробництва гормонів і, як наслідок, до висипань. Був доведений і взаємозв’язок молочних продуктів з підлітковими прищами.

Вони піднімають в організмі рівень інсуліну, який негативно позначається на кількості запальних елементів. Крім цього, людям з проблемною шкірою варто забути про яйця, каву, сухофрукти, шпинат і алкоголь.

Джерело: actualnews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *