Медики перерахували найкращі трав’яні чаї для позбавлення від стресу

Зарубіжні медики перерахували кращі трав’яні чаї для позбавлення від стресу, що безпосередньо пов’язано з ситуацією навколо поширення коронавірусу в усьому світі. Одним з рішень є гібіскус.

ромашковий чай

Як пояснили лікарі, в цей нелегкий час не варто забувати про дари природи, багаті антиоксидантами та іншими корисними речовинами, адже вони не тільки ведуть боротьбу з вільними радикалами, але і сприяють відчуттю спокою і умиротворення. Зокрема, фіалковий чай відмінно підходить для зняття нервової напруги, фізичного і розумового виснаження, а також дратівливості.

Серед бонусів – поліпшення роботи ЖКГ і зменшення запальних процесів в організмі, що сприяє зміцненню імунітету. Не гірше з поставленим завданням справляється гібіскус за рахунок своїх заспокійливих властивостей, а також рослина дозволяє привести параметри фігури в порядок. Від стресу позбавить напій з пасифлори, як і чебрецю, в разі останнього має місце і зниження кров’яного тиску, плюс – антибактеріальний ефект. У цьому ж списку ромашка, яка особливо важлива для людей з діабетом.

Ройбуш – напій, який не тільки поліпшить настрій, але і вплине позитивно на стан шкіри і волосся. А чай з кропиви допоможе вести боротьбу з інфекціями. Посилити імунітет дозволять бутони троянди, як і імбир, також працює на користь психічного здоров’я.

Серед інших рекомендацій: чай з ехінацеєю, жасмином, шавлією, евкаліптом, лимоном, кульбабою, розмарином, м’ятою, глодом, листям малини, куркумою. Всі вони активним чином працюють на підвищення життєвої енергії, зняття запалення, позбавляючи паралельно від стресу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *