Медики назвали 5 ключових причин безпліддя у чоловіків

Зарубіжні медики перерахували 5 ключових причин безпліддя у чоловіків. Одним з факторів є надмірне вживання продуктів на основі сої.

Безпліддя чоловіче і жіноче

Як пояснили фахівці, все більше з проблемою безпліддя стикаються молоді чоловіки. Однією з ключових причин цього є ожиріння, так як з ростом урбанізації і нездорового способу життя, шанси отримати зайву вагу підвищуються у багато разів. У свою чергу це позначається негативним чином на виробленні естрогенів, що пов’язано з низькою якістю сперматозоїдів. Стрес також є одним з найбільш поширених пояснень відсутності у пари дітей. Суть в тому, що відповідь організму на те, що відбувається на рівні психіки і фізіології може заважати певним гормонам, необхідних для виробництва сперми.

У цьому ж списку причин чоловічого безпліддя діабет 2 типу, який часто пов’язаний з надмірною вагою або ожирінням. Також вчені з’ясували, що при зазначеному захворюванні спостерігається зниження рівня тестостерону, що має пряме відношення до чоловічого здоров’я. Представники сильної статі, які вважають за краще носити мобільні телефони більше чотирьох годин на день в кишенях штанів, також підвищують шанси залишитися без спадкоємців.

Дослідження показали і те, що у чоловіків, які вживають соєві продукти в надмірності, все частіше фіксується зменшення кількості сперматозоїдів. Вважається, що всьому виною ізофлавони, що втручаються в гормональні сигнали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *