Медики назвали шкоду від надмірного вживання молока

Багато хто вважає молоко виключно корисним продуктом, а тим часом медики кажуть, що це не так. Профільні фахівці назвали головні загрози його вживання для здоров’я людини.

Молоко

Молоко за умови зниженого вмісту жиру здатне знизити загрозу виникнення захворювань серцево-судинної системи та інсульту. Продукт сприяє зміцненню кісткової системи і зубів. У ньому міститься кальцій, фосфор, вітамін D та інші корисні речовини, а також антиоксиданти, що захищають головний мозок від негативного впливу вільних радикалів.

При цьому, незважаючи на всі корисні властивості, вживання молока приховує деякі загрози. Цей продукт може спровокувати проблеми з роботою травної системи і викликати відчуття втоми. Особливо небезпечно молоко для людей з непереносимістю лактози. У них після вживання даного напою часто виникають здуття живота, гази і діарея.

Крім цього молоко нерідко веде до висипань на шкірі, особливо часто у любителів даного напою виникає вугровий висип. У разі порушення гормонального фону продукт може спровокувати рак яєчників, матки, грудей і простати. Для людей з підвищеним рівнем холестерину краще купувати знежирене молоко. Це ж стосується пацієнтів, які страждають на ревматичні захворювання.

Джерело: actualnews

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *