Медики назвали способи перемогти похмілля за одну годину

На різних святкових заходах або вечірках деякі дозволяють собі випити багато алкоголю, після чого настає похмілля. Медики розповіли, яким чином можна перемогти неприємні відчуття за одну годину.

Похмілля

При названому стані спостерігаються нудота, запаморочення, в ряді випадків підвищується температура тіла. З подібними побічними ознаками людина може впоратися самостійно, разом з тим є способи, що полегшують фізичні відчуття. Першою порадою є необхідність пити багато води, корисне також активоване вугілля, так як воно виводить з організму токсичні речовини, чим забезпечує зниження наслідків похмільного синдрому.

Далі слідує рекомендація з’їсти жирний м’ясний бульйон, приправлений овочами, причому ніяких спецій в даному випадку використовувати не потрібно. Корисний також будь-який газований напій. Разом з цим лікарі не радять пити колу через наявність в ній кофеїну, який тонізує організм. Вживати напої краще в охолодженому вигляді.

Ефективним засобом є контрастний душ, чергування холодної і гарячої води освіжить і приведе до тями. Запропонований спосіб, який перемагає похмілля за одну годину, категорично протипоказаний людям, що страждають захворюваннями серця.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *