Медики назвали продукти, які поліпшують здоров’я легенів

Зарубіжні медики розповіли, які продукти допоможуть поліпшити здоров’я легенів, що особливо важливо під час спалаху коронавірусу. Одним з рішень є вживання часнику.

Часник

Як пояснив доктор медичних наук Аділь Ахтар, часник має протизапальні властивості і зменшує пошкодження, викликані вільними радикалами, у зв’язку з чим відіграє певну роль у зниженні ризику розвитку раку легенів та інших захворювань. За даними ж американських дослідників, люди, які страждають на ХОЗЛ, можуть отримати вигоду зі скорочення вуглеводів в раціоні, віддаючи перевагу здоровим жирам, хлібу або вівсяної каші. Дієтолог Сьюзан Діксон доповнила, що ті, хто має труднощі з диханням, відчують поліпшення при виборі низьковуглеводного харчування.

“Щоб отримати більше корисних жирів, включіть одну порцію горіхів щодня. Спробуйте волоські горіхи, які є найбагатшим рослинним джерелом Омега-3 жирів, їжте жирну рибу, в числі якої лосось, сардини, анчоуси, принаймні два-три рази на тиждень, а також посипте мелене лляне насіння на салати”, – розповіла фахівець з харчування.

У списку рекомендованих для здоров’я продуктів яблука і помідори за рахунок своїх потужних антиоксидантних властивостей. Ці продукти мають здатність сповільнювати природне зниження функцій легенів. Їжа, багата вітаміном D, при цьому не тільки може підвищити імунітет, але і зменшити запалення дихальних шляхів. А ось низькі його рівні пов’язані з прискореними випадками астми. Дієтичні джерела включають в себе збагачене молоко, яйця, йогурт і лосось.

Продукти з вітаміном С забезпечують захист від ХОЗЛ, вони ж знижують ризик розвитку раку легенів, тому варто включити в раціон апельсини, гарбуз, морква, червоний перець, додали медики. Здоров’ю легенів сприяє і білок, його містять грецький йогурт, горіхи, бобові, пісне м’ясо. У цьому ж списку рекомендація листові зелені овочі, такі як шпинат і капуста, є так званими протизапальними електростанціями. Вони містять хлорофіл, який надає їм зелений колір, він же і допомагає підтримувати приплив крові до легенів. Серед інших не менш корисних продуктів: каєнський перець за рахунок вмісту капсаїцину, що захищає слизові оболонки верхніх і нижніх дихальних шляхів, імбир, що впливає на кровообіг в органах повітряного дихання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *