Медики назвали продукти, які не можна вживати з чаєм

Медики назвали продукти, які не можна вживати разом з чаєм. Даний напій вважається корисним, але може втратити властивості і навіть нашкодити при змішуванні з деякою їжею.

Чай з лимоном

Не рекомендується додавати в гарячий чай цукор, так як в даному випадку зростає ризик прискореного розвитку ракових клітин. Багато людей люблять пити названий напій з лимоном, але якщо чай занадто гарячий, то кидати в нього часточку немає сенсу. В даному випадку корисні властивості даного цитрусового зменшуються, внаслідок чого продукт стає марним. Лише в теплий напій можна класти лимон, відзначають медики.

Чорний і зелений чай містять значну кількість антиоксидантів, при цьому їх ефект практично зникає при додаванні в напій молока.

Наступною рекомендацією є не класти в чашку з чаєм мед. Робити це можна при температурі напою менше 40 градусів за Цельсієм. Густий продукт втратить свої корисні властивості, якщо чай має температуру понад 60 градусів, в такому випадку він перетворюється в канцероген і може нашкодити організму людини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *