Медики назвали продукти, які здатні очистити мозок від алкоголю

Медики склали перелік продуктів, які в змозі очистити мозок людини від алкоголю. Їх вживання після застілля дозволить позбутися від інтоксикації і поліпшити самопочуття.

Броколі

Налягати слід на ягоди, багаті антиоксидантами. Крім того, в них є велика кількість фітохімічних речовин, що сприяють поліпшенню пам’яті і мислення. За рахунок вживання такого продукту можна запобігти впливу на організм вільних радикалів. Корисною для мозку є і квасоля, особливо гарбанзо. Цей сорт багатий магнієм, позитивно впливає на кровообіг. Броколі стимулює когнітивні процеси, сприятливо впливаючи на мозок. У продукті багато вітаміну K. Крім того, корисність капусти обумовлена наявністю в ній антиоксидантів.

Кокосова олія важлива для мозку через кетони, що уповільнюють старіння органу. Крім того, жири в продукті містять лауринову кислоту, що відрізняється противірусними властивостями. У селері багато лютеоліну, здатного пригнічувати запалення. Найкраще вживати сік з даного продукту. Горіхи і насіння цінуються завдяки здоровим жирам. Вони також містять клітковину, ряд вітамінів і цинк, а останній корисний для процесів мислення.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *