Медики назвали продукти, які збільшують кашель

Зарубіжні медики перерахували продукти, які можуть посилювати кашель. Зокрема, не рекомендується під час хворобливого стану налягати на цукровмісні харчові вироби.

Чай з цукром

Як пояснили лікарі, деякі продукти викликають надлишок слизу, тому слід їх їсти в помірній кількості. Після змін в харчуванні вже через кілька днів можна буде помітити поліпшення симптомів. Що стосується рафінаду, суть в тому, що цукор не тільки підсилює запальні процеси в організмі, але і сприяє накопиченню продукту секреції клітин. Це стосується не тільки харчових виробів, а й підсолоджування кави або чаю. Краще рішення при кашлі – їсти більше фруктів, адже вони є природним джерелом глюкози.

Молоко і його похідні містять казеїн, що збільшує виділення слизу. Що означає, після їх вживання це відчутно позначиться на горлі і носових пазухах. Якщо у людини грип, краще уникати і будь-якого виду м’яса або риби. У довгостроковій перспективі бажано обмежувати кількість страв тваринного походження до декількох прийомів їжі на тиждень, додали медики. У цьому ж списку соєві продукти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *