Медики назвали продукти харчування, які «вбивають» нирки

Експерти досліджували вплив їжі на стан здоров’я внутрішніх органів людини. Медики назвали продукти харчування, часте вживання яких особливо шкідливо для нирок і буквально «вбиває» їх.

Нирки

Як роз’яснюють експерти-дієтологи, цей орган є своєрідним фільтром для організму. Тому дуже важливо регулювати раціон, вживаючи якомога більше корисних вітамінів і мікроелементів, і виключивши з нього продукти, що містять шкідливі речовини. Серед таких “вбивць” нирок найбільш згубний вплив надають страви із закладів швидкого харчування.

Саме в стравах з фастфуду міститься величезна кількість солі і цукру. Крім того, експерти радять уникати і покупки напівфабрикатів, заморожених або консервованих продуктів. У них занадто високий рівень фосфатів, які здатні спровокувати розвиток різного роду захворювань. Шкідливо для нирок і високий вміст білка, оскільки він призводить до зайвого перекачування рідини.

Медики рекомендують кожен раз, вибираючи в супермаркеті харчові продукти, особливо напівфабрикати або товари категорії «фастфуд», уважно перечитувати їх склад. Завищена кількість цукру, солі і білків говорить про те, що така їжа може привести до істотної шкоди для нирок. Правильно сформувавши свій раціон, можна уникнути небажаних наслідків для здоров’я.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *