Медики назвали головні симптоми збою в роботі підшлункової залози

Зарубіжні медики провели аналіз раніше проведених досліджень, присвячених механізмам роботи підшлункової залози. На підставі його результатів фахівці описали головні симптоми, які проявляються при збої у функціонуванні цього людського органу.

Підшлункова залоза

Одним з головних симптомів порушень в роботі підшлункової залози медексперти назвали зміну кольору стільця. Така особливість обумовлена здатністю органу до виробництва ферментів, що допомагають абсорбувати сукупність жиророзчинних вітамінів К, Е і А. Зокрема, факт поганого поглинання нутрієнтів викликає забарвлення відходів життєдіяльності в світлі відтінки.

Відзначається, що гормонам, виробленим підшлунковою, організмом віддана функція контролю вироблення інсуліну і рівня цукру в крові, тому збої в роботі підшлункової залози здатні підвищити ризик розвитку діабету другого типу. Крім того, симптомами порушень можуть бути блювота і нудота, викликані ускладненням процесів перетравлення організмом жирів.

Також фахівці інформують, що наявність болю в животі або різка втрата маси тіла можуть свідчити про рак підшлункової залози. У разі появи таких симптомів медики закликають до негайного звернення хворого до профільного фахівця для проведення відповідного обстеження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *