Медики з’ясували, про які проблеми зі здоров’ям говорять прищі на різних частинах обличчя

Висип в різних частинах обличчя може вказувати на наявність певних проблем зі здоров’ям. “Лицьова картографія” допомагає встановити, чим спровоковані прищі в тій чи іншій області, передає Daily Mail.

Прищі

Висипання в області над бровами пов’язані з жовчним міхуром і печінкою, в такому випадку медики рекомендують зменшити кількість жирних або оброблених продуктів у раціоні.

Згідно з китайською медициною, висипання між бровами з’являється через любов до алкоголю, куріння або шкідливої їжі. Вважається, що ніс з’єднаний з серцем і легенями, і акне в цій області можуть говорити про необхідність скоротити вживання солоної або гострої їжі, а також збільшити обсяги вітаміну В.

Прищі на лівій щоці здатні вказувати на проблеми з печінкою, на правій — з легкими, також рекомендовано скоротити споживання нездорової їжі, цукру, вина і морепродуктів.

Область рота пов’язана з травною системою, тому при висипаннях в цій зоні важливо вживати більше клітковини і овочів. Акне на підборідді мають зв’язок з рівнями гормонів, збалансувати їх здатні омега-3.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *