Медики вказали на незвичайні симптоми хвороби серця

Фахівці попереджають, що хвороба серця може проявлятися незвичайними симптомами, які асоціюються з іншими, менш небезпечними порушеннями. Наприклад, можуть виникати зубний біль, дискомфорт в животі або нудота.

Серце

Хвороба серця – це термін, що позначає будь-яке захворювання серцевого м’яза. На відміну від серцево-судинних захворювань, які характеризуються проблемами кровоносних судин і кровообігу укупі з серцем, хвороба серця має на увазі деформації самого органу.

Медики Британського фонду Серця (British Heart Foundation) вказали на незвичайні симптоми хвороби серця, повідомляє видання Express.

Зубний біль. Патологія серця може викликати його через розташування блукаючого нерва, який проходить від мозку до різних органів тіла, включаючи серце і легені. У деяких випадках такий біль є ознакою серцевого нападу.

Набряк. Затримка рідини в тканинах, здуття живота, щиколоток можуть бути сигналами серцевої недостатності. Якщо немає пояснюють причин набряклості щиколоток, потрібно обов’язково поговорити про це з терапевтом, дають пораду експерти.

Нудота. За даними Американської кардіологічної асоціації, нудота може бути попереджувальним ознакою серцевого нападу, який частіше зустрічається у жінок.

Біль в животі. Пацієнти описують біль, що відчувається при серцевому нападі, як нездужання в животі. Часто вона супроводжується відчуттям тяжкості без різких колючих симптомів, як правило, зберігається більше декількох хвилин.

Пітливість. Якщо людина починає потіти, відчуваючи дискомфорт в грудях, руці, шиї або щелепи, це може вказувати на серцевий напад, констатують медики.

Товста шия. Зазвичай з ризиком серцевих захворювань співвідносять розмір талії, але фахівці відзначають, що значення має і обсяг шиї. Окружність шиї 16 дюймів або більше у чоловіків і 13 дюймів або більше у жінок може вказувати на більш високу ймовірність підвищеного артеріального тиску, високого рівня тригліцеридів і низького рівня «хорошого» холестерину – факторів серцевого нападу, попереджають медики.

Еректильна дисфункція. Хвороба серця часто супроводжується процесом скупчення холестеринових бляшок в артеріях. Порушуючи здоровий кровообіг, він також сприяє виникненню проблем з потенцією у чоловіків. Якщо епізод еректильної дисфункції виявляється не одиничним, потрібно обов’язково перевірити серце.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *