Лікар розповів, коли замість кави краще пити какао

При захворюваннях серцевої системи і шлунково-кишкового тракту має сенс скоротити споживання кави, замість неї краще пити какао. Про це в бесіді з журналістами повідомив директор ФІЦ харчування та біотехнології Дмитро Нікітюк.

Какао

Порталу NEWS.ru лікар розповів, коли замість кави краще пити какао. Він пояснив, що кава може підвищувати тиск людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями, і тому її пиття повинно ретельно контролюватися ними.

“Кава сприяє звуженню судин. Воно, в свою чергу, може призводити до ще більшого підвищення артеріального тиску”, – пояснив фахівець потенційну небезпеку напою для гіпертоніків.

Крім того, обмежити або скоротити споживання кави слід людям, які мають шлунково-кишкові патології, розповів лікар.

Любителям кави в такому випадку слід перейти на какао, дав пораду російський експерт. Однак слід пам’ятати, що склад какао також містить біологічно активні речовини, здатні давати стимулюючий ефект і підвищувати артеріальний тиск. Тому, уточнив лікар, захоплюватися цим напоєм теж не варто.

Нікітюк додав, що деякі види какао, що продаються в супермаркетах, містять доданий цукор, високі дози якого аж ніяк не корисні організму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *