Лікар-дієтолог назвала кращі овочі для схуднення

Лікар-дієтолог Наталія Пугачова розповіла про те, які з овочів є найкращим вибором для всіх, хто всерйоз налаштований боротися з надмірною вагою. За її словами, ідеальним овочем для позбавлення від зайвих кілограмів можна вважати салат.

Салат

У перелік найбільш корисних для схуднення овочів, за версією Пугачової, входять різноманітні салати з руколи, латуку, айсберга та інших. А найбільшу користь, впевнена експерт, організму принесуть шпинат і селера. Пов’язано це з тим, що в їх складі міститься велика кількість клітковини, а також аскорбінової і фолієвої кислоти.

Крім того, для позбавлення від зайвої ваги вельми еффектінимі будуть будь-які види капусти. За словами дієтологині, в капусті містяться корисні харчові волокна, магній, кальцій, сульфорафан, а також цілий комплекс вітамінів (РР, С, U). Нарешті, додає фахівчиня, для того, щоб схуднути, слід ввести в свій звичний раціон харчування буряк і огірки.

Крім усього іншого, націленим на схуднення людям вона рекомендує частіше вживати імбир, часник, хрін і гірчицю, оскільки дані продукти мають виражену антиоксидантну дію, несуть в собі антисептичний ефект і стимулюють обмін речовин в організмі, передає “Комсомольская правда“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *