Лікарі пояснили, як позбутися відразу від трьох причин серцевого нападу

Серцевий напад можна запобігти, якщо подбати про серцевому м’язі. Основною причиною потенційного смертельного результату є ішемічна хвороба серця – стан, при якому артерії, що постачають кров’ю м’язи, забиваються жировими відкладеннями. Тоді серцевий м’яз відчуває нестачу кисню, що і призводить до летального результату.

Серцевий напад

У числі причин, які порушують роботу серця, вчені виділяють підвищений артеріальний тиск. Це додаткове напруження серця не приносить йому ніякої користі. У довгостроковій перспективі воно робить його тільки слабкіше. Тому важливо стежити, щоб тиск завжди було нормальним.

Не менш небезпечний для серця холестерин. Ця воскоподібна жироподібна речовина виробляється в печінці і міститься в певних продуктах, які ми вживаємо в їжу. Ліпопротеїни низької щільності (ЛПНЩ) вважаються «поганим» холестерином, так як вони можуть прилипати до стінок артерій. Це призводить до їх звуження і може знизити приплив крові до серця. Щоб запобігти цьому, слід уважно ставиться до свого раціону і дотримуватися збалансовану дієту.

Діабет означає, що в кровотоці присутній надлишок цукру. І він також може нашкодити артеріям, повідомляє Express. У боротьбі з цукровим діабетом теж важлива дієта.

Як відзначають лікарі, вищеназвані захворювання, які підвищують ризик серцевого нападу, найчастіше пов’язані з надмірною вагою. Таким чином, логічно, що підтримка здорової ваги (або зниження ваги при необхідності) є відмінною мірою профілактики ішемічної хвороби серця.

Щоб схуднути, необхідно спалювати більше калорій, ніж ви їсте. Цього можна досягти, вживаючи менші порції і вибираючи «нежирну низькокалорійну їжу». З точки зору дієти рекомендується вживання свіжих фруктів, овочів і цільнозернових продуктів. Також рекомендується замінити солодкі напої водою і більше часу приділяти спорту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *