Лікарі назвали 5 продуктів для росту волосся

Сьогодні безліч жінок перетворюють свій імідж, видозмінюючи шевелюру: мова йде про фарбування, висвітлення, мелірування, завивці, випрямленні і так далі. Подібні процедури не кращим чином позначаються на волоссі. Лікарі назвали 5 продуктів для його інтенсивного росту.

Волосся

Перше – це ягоди, так як вони містять в собі велику кількість вітаміну С і антиоксидантів, що захищають волосяні фолікули від негативного впливу вільних радикалів, пов’язаних зі старінням організму, за рахунок вироблення колагену, що запобігає ламкість волосся.

Другий продукт – яйця, багаті білком, біотином, цинком і селеном. Волосяні фолікули головним чином складаються з амінокислот, а тому через нестачу в раціоні білка провокується їх випадання.

Третє, що назвали лікарі, – це жирна риба. Йдеться про лососі, оселедця і скумбрії. Як показали результати одного з досліджень, учасницями якого стали 120 жінок, споживання добавок з риб’ячим жиром і антиоксидантами робило волосся більш щільним.

Четвертий продукт для прискореного росту волосся – авокадо, що містить в собі корисні жири і вітамін Е, що є антиоксидантом. П’яте – це креветки, в складі яких є білок, залізо, цинк, вітамін D і групи В.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *