Лікарі назвали явний симптом діабету, який часто пропускають

Діабет другого типу – поширене хронічне захворювання, яке при відсутності лікування може привести до дуже серйозних ускладнень. Запідозрити цю хворобу буває непросто, оскільки далеко не завжди вона проявляється явною симптоматикою.

Діабет

Найбільш поширеними симптомами захворювання вважаються часте сечовипускання, постійне відчуття спраги і хронічна втома. Але є ще одна ознака, на який слід звернути увагу, – це папіломи на шкірі. І хоча самі по собі вони не є небезпечними, але можуть вказувати на діабет другого типу, пише Express.

Дослідження, опубліковане ще в 2007 році, довело підвищений ризик розвитку цукрового діабету у людей, які мали папіломи. Після цього медикам було рекомендовано перевіряти рівень цукру в крові у людей з такими новоутвореннями, щоб виключити діагноз «діабет другого типу».

Як пояснюють фахівці, папіломи – це невеликі шкірні освіти, які складаються з колагенових волокон і кровоносних судин. В основному вони з’являються в складках шкіри на шиї, в пахвах або в паху. Найчастіше їх можна виявити у людей з надмірною вагою і ожирінням, які більше за інших схильні до ризику розвитку діабету.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *