Лікарі назвали несподівану ознаку діабету 2 типу

За статистикою ВООЗ у світі хворіють на діабет більше 420 мільйонів чоловік. Причому є люди, які навіть не підозрюють, що у них є це захворювання. Лікарі назвали ще одну несподівану ознаку діабету 2 типу, яку часто забувають.

Діабет

Медики попередили, що якщо не тримати під контролем рівень цукру в крові, то можна зіткнутися з переліком серйозних наслідків. Однією з ознак захворювання є поліфагія. Це порушення харчової поведінки. Цей стан характеризується підвищеним апетитом і ненажерливістю. Людина постійно відчуває потребу в їжі і не може насититися навіть після прийому великої кількості їжі.

При відсутності контролю кількість цукру в крові збільшується, так як організм не може впоратися з його перетворенням в енергію. Виною цьому є збої в роботі підшлункової залози, яка виробляє інсулін.

При діабеті процес повністю порушується і організм відчуває постійний голод, а кількість цукру після прийому їжі починає рости. Також в списку симптомів захворювання числяться постійна спрага і часте сечовипускання.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *