Лікарі назвали напої, які допоможуть боротися з астмою

Астма є важким хронічним захворюванням, при якому уражається слизова оболонка верхніх дихальних шляхів, що супроводжується їх запаленням, звуженням і, як наслідок, задишкою, хрипів, кашлю та інших неприємних ефектів. Однак, як стверджують медики, існує ряд напоїв, які можуть допомогти в боротьбі з цим захворюванням.

Чай з лимоном

При астмі, найбільш виражені напади найчастіше проявляються після того, як людина контактує з тим чи іншим алергеном. Наприклад, це може бути пилок рослин, домашній пил, шерсть тварин, побутова хімія і будь-які інші речовини з різким запахом. У той же час, стверджують медики, крім традиційних методів лікування полегшити симптоми астми можна за допомогою таких напоїв, як трав’яні чаї.

Наприклад, в боротьбі з цим захворюванням давно зарекомендував себе імбирний чай, пише Healthline. Справа в тому, що в імбирі міститься гігерол, який дозволяє знизити запалення слизових оболонок, а також допомагає позбутися від хрипів і неприємних відчуттів в області грудей.

Крім того, вельми корисними для астматиків, стверджують фахівці, можуть бути чорний або зелений чай. У зеленому чаї міститься велика кількість антиоксидантів, крім того, в обох цих напоях присутній кофеїн, який дозволяє додатково розслабити дихальні шляхи. Тим же ефектом володіє і чай з коров’яку.

Нарешті, хворі на астму можуть звернути увагу на чай з евкаліптом. Активний компонент цієї рослини – евкаліптол, – також дозволяє знизити запалення і скоротити вироблення мокротиння. Більш того, ця речовина розширює бронхіоли – маленькі проходи всередині легенів, через які здійснюється збагачення киснем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *