Лікарка розповіла, що станеться з організмом якщо їсти гречку кожен день

Хоча зазвичай один і той же продукт дієтологи не рекомендують їсти кожен день, гречка в щоденному раціоні організму не зашкодить, розповіла лікар-дієтолог Тетяна Розумовська. З організмом завдяки цьому можуть відбутися позитивні зміни.

Гречка

За словами лікарки, своїм набором корисних речовин гречка перевершує багато продуктів харчування: вона забезпечує організм нікотиновою кислотою, вітамінами групи B і C, фолієвою кислотою, солями заліза, магнієм. Фахівчиня розповіла, що станеться з організмом при вживанні гречки кожен день в інтерв’ю РИА Новости.

Знижується вага. Лікарка помітила, що каша з неї постачає тіло повільними вуглеводами, що підтримують тривале відчуття ситості: не менше двох-трьох годин. При цьому, зварена на воді, вона дає всього 120 кілокалорій на 100 грамів. Її споживання, таким чином, сприяє зниженню апетиту, схудненню.

Однак медикиня радить не використовувати гречані монодієти для скидання зайвої ваги – настільки екстремальний режим харчування може спровокувати проблеми з кишечником і стати величезним стресом для організму, зробивши його більш вразливим для інфекцій.

Зменшується рівень цукру в крові. За словами експерта, гречка володіє низьким глікемічним індексом і запобігає різкі сплески глюкози в крові. Якщо є схильність до діабету, вона допомагає тримати нормальну вагу.

Інтенсивніше виводяться потенційні токсини. Цілісна нероздроблена гречка-ядриця дуже багата харчовими волокнами, що поліпшують роботу кишечника. Вони ” зв’язують токсини і видаляють їх з організму.

Зміцнюються м’язи. Завдяки насиченості рослинним білком крупа покращує стан м’язової маси, прискорює відновлення м’язів. Її споживання в поєднанні з фізичними навантаженнями ефективно зміцнює і підтягує тіло.

Лікарка розповіла, що найкорисніше їсти гречану кашу на сніданок. Людям, які худнуть не слід поєднувати її з жирним м’ясом, рибою. В цілому поєднання гречки з білковими продуктами – не найкращий вибір для організму, воно може викликати бродіння. Її слід їсти разом з овочами, грибами, яйцями, каже експертка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *