Лікарка назвала хвороби, через які може боліти потилиця

Розболілася потилична частина голови. У чому причина і що робити? Пояснює лікар-невролог Карина Салтанова.

Потилиця

– На жаль, людина не завжди може сама визначити, болить це голова чи шийний відділ. Тому потрібно звернутися до лікаря, щоб поставити точний діагноз і отримати адекватне лікування, – зазначає лікар.

Лікар назвала хвороби, через які може боліти потилиця

Потилиця може заболіти при артеріальній гіпертонії або при захворюванні шийного відділу хребта, причиною може стати шийна мігрень або шийний спондильоз, м’язове напруження, затікання м’язів, тривале нервове напруження, розумова перевтома або невралгія потиличного нерва і, нарешті, банальний забій.

Тепер спробуємо розгребти ці завали недуг. Найчастіший – це підвищений артеріальний тиск. Виявити це допоможе тонометр. Далі варто звернутися до фахівця, який порекомендує правильну дієту або медикаменти.

М’язові затікання виникають завдяки неправильній поставі і незручному робочому місцю. Виправляються лікувальною фізкультурою, масажем і правильно обладнаним робочим місцем. Справитися з нервовим напруженням допоможе психотерапевт.

Як пояснює лікар-невролог Карина Салтанова, найкраще з цими проблемами розібратися на місці. Інакше, є ймовірність виникнення невралгії потиличного нерва, яка проявляється постійним ниючим болем, який супроводжується різкими нападами. А це вже зовсім неприємно і лікується довго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *