Кілька продуктів, які прискорюють очищення печінки і втрату жиру на животі

Коли втомлена, ослаблена печінка перестає належним чином справлятися з функцією очищення, це відбивається на чому, включаючи вагу. Німецькі фахівці назвали кілька продуктів, що прискорюють детоксикацію органу і втрату жиру на животі.

Огірки

Печінка виконує завдання фільтра в організмі: акумулює потенційно токсичні речовини і виводить їх. Її активність в цьому процесі обумовлює інтенсивність обміну речовин, вага тіла, кількість черевного жиру, пояснюють медики.

“Якщо печінки доводиться часто працювати над переробкою алкоголю, нікотину, ліків, жирної їжі, це стає помітно по вашій постійної втоми і поганий концентрації. Також при цьому вперто тримаються зайві кілограми, особливо на животі”, – цитує їх журнал Freundin.

Експерти радять час від часу влаштовувати печінці «відпустку» – існувати якийсь час без усього перерахованого вище: це може допомогти активізувати її очищення. У такі періоди корисно вживати певні продукти, що прискорюють сприятливі для органу процеси. Завдяки такій здатності вони також посилюють втрату жиру на животі.

Авокадо. Його споживання змушують організм виробляти глютатіон, високоефективний антиоксидант, який звільняє печінку від токсинів і підвищує обмін речовин.

Огірки. Містять органічні кислоти, які є антиоксидантами, здатними зв’язувати і виводити з організму шкідливі сполуки. Завдяки цьому відбувається очищення тканин, поліпшується їх регенерація, стійкість до негативних впливів. Ще продукт сприяє успішному поглинанню з їжі вітамінів групи В, необхідних для хорошої роботи печінки,

Зелений чай. Він має високу антиоксидантну дію, зв’язує вільні радикали. Це полегшує навантаження на печінку, що робить більш активними процеси спалювання жиру на животі.

Оливкова олія. За словами дієтологів, це один з кращих продуктів для очищення печінки і втрати жир на животі. Його інгредієнти допомагають організму позбавлятися від шкідливих сполук, повертати себе в рівновагу.

Помідори. Для детоксикації печінки потрібно обов’язково їсти свіжі помідори. Вони містять велику кількість цінних поживних речовин, що підтримують активні метаболічні процеси – для боротьби з жировими відкладеннями те, що потрібно.

Куркума. Чай з куркумою – ідеальний напій, якщо ви хочете полегшити життя своєї печінки, кажуть фахівці. Вони радять пити його щодня протягом тижня, це може допомогти прискорити метаболізм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *