Кращі продукти для людей з діабетом 2 типу

Діабет 2 типу, найбільш поширена форма діабету, часто є результатом поганого харчування. Ігнорування фруктів і овочів в раціоні збільшує ризик захворювання. При цьому, деякі продукти відмінно контролюють рівень цукру в крові. Ось 5 найкращих продуктів для діабетиків.

Риба

Листова зелень

Овочі, наприклад шпинат, капуста і броколі, є відмінними джерелами калію, незамінного мінералу, який може стимулювати вироблення інсуліну і підвищити толерантність клітин до глюкози.

Боби

Низькокалорійний продукт, багатий білком і клітковиною. Це означає, що часте вживання допоможе вам залишатися ситим протягом тривалого періоду часу і знизить ризик збільшення ваги.

Жирна риба

Жирна риба є відмінним джерел корисних жирів і мінералів. Це обов’язковий компонент в діабетичній дієті. Лосось, оселедець і тунець, містять велику кількість омега-3 жирних кислот, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові.

Волоський горіх

Як риба, волоські горіхи багаті оліями омега-3, що пов’язано з більш низьким рівнем захворюваності на діабет. Крім цього, в них велика кількість цінних мінералів і жиророзчинних вітамінів.

Йогурт

Ферментовані продукти, наприклад йогурт або кефір, є природними джерелами корисних бактерій, які підтримують травлення і зміцнюють здоров’я кишечника. У людей з діабетом ці бактерії знижують запалення і окислювальний стрес.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *