Кращі продукти для зниження артеріального тиску

Гіпертонія означає, що на стінки артерій спостерігається ненормальний тиск. З часом гіпертонія послаблює кровоносні судини і може привести до хвороб серця, нирок, інсульту та інших проблем. Щоб знизити кров’яний тиск за допомогою дієти, дотримуйтеся продуктів з високим вмістом калію, магнію і клітковини, але з низьким вмістом натрію.

Продукти для тиску

Листова зелень

Натрій є головним винуватцем підвищення тиску. Калій допомагає ниркам виводити більше натрію через сечу, що, в свою чергу, зменшує наслідки гіпертонії. Листова зелень – фантастичне джерело важливої поживної речовини, особливо салат ромен, рукола, шпинат, капуста, зелень буряка і мангольд.

Ягода

Багато видів ягід, особливо чорниця, містять корисні сполуки, звані флавоноїдами. Отримання достатньої кількості флавоноїдів в раціоні пов’язано з профілактикою гіпертонії і зниженням артеріального тиску у людей вже страждають від захворювання.

Буряк

Овоч є важливою частиною гіпертонічної дієти – вона містить багато оксиду азоту, що допомагає відкрити кровоносні судини і знизити тиск. Дослідження показали, що споживання бурякового соку знижує тиск за 24 години.

Молочні продукти

Кальцій, в достатку міститься в молоці, кефірі йогурті, відіграє життєво важливу роль в звуженні і розслабленні кровоносних судин і, отже, може допомогти при гіпертонії. Кальцій необхідний для скорочення і розслаблення м’язів.

Часник, трави, спеції

Часник також містить оксид азоту і розширює артерії. Базилік, кориця, кардамон, імбир і селера корисні при гіпертонії, тому що допомагають зменшити кількість натрію в раціоні.

Джерело: foodeatsafe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *