Кращі напої від похмілля, здатні дійсно полегшити симптоми

Похмільний синдром часто є одночасно наслідком зловживання спиртним і шкідливими продуктами, тому на відновлення організму потрібен час. Однак, це можна прискорити.

Похмілля

На думку фітотерапевта Михайла Лущика, найкращий напій на випадок похмілля – айран. Це традиційний кисломолочний напій невеликої жирності. Айран допомагає переварити залишки вечірнього застілля, відновлює мікрофлору кишечника.

В айрані міститься білок, який легко засвоюється, вітаміни і мінерали. Це додасть сил і допоможе відновити водно-сольовий баланс. Як розповів Лущик, айран дійсно здатний принести користь при похміллі, але також це прекрасний напій для розвантажувальних днів або легкого перекусу.

А нещодавно вчені з Університету Йоганнесбурга в Німеччині знайшли рецепт рослинного напою, який допоможе нормалізувати стан. Правда, інгредієнти для нього навряд чи можна знайти на кожній кухні. Будуть потрібні: вода, екстракти кореня імбиру, кактуса опунції, барбадоської вишні, верби і гінкго білоба, а також розчинні добавки калію, цинку, рибофлавіну, фолієвої кислоти, магнію і бікарбонату натрію. За словами фахівців, такий напій не тільки додасть сил, але допоможе впоратися з головним болем і нудотою.

Що стосується самого популярного напою від похмілля – розсолу, то його ефективність під серйозним питанням. Експерти ВООЗ вважають, то огірковий розсіл не може компенсувати неправильне харчування і вживання алкоголю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *