Кращі домашні способи боротьби з болем

Всі ми час від часу стикаємося з різними болями, включаючи зубні, м’язові, головні і болі в спині. Експерти назвали кілька поширених і ефективних домашніх способів боротьби з ними.

Біль в спині

Лід і спокій. Для боротьби з невеликими за масштабами розтягуваннями і синцями це ідеальна методика. Нанесіть крижаний компрес на місце пошкодження і постарайтеся деякий час перебувати в лежачому положенні. Це потрібно для того, щоб не надавати додаткового тиску на ушкоджену кінцівку або частину тіла.

Вода. Використовується для очищення і промивання ран і для лікування опіків. Якщо ви зіткнулися з опіком, то помістіть постраждалу частину тіла під проточну холодну воду, а потім накладіть холодний компрес як можна швидше. Природно, що в разі серйозних опіків домашнє лікування протипоказано, і вам потрібна термінова професійна допомога.

Безрецептурні таблетки. Серед них аспірин, нурофен та інші лікарські засоби, які часто використовуються для болю запальної природи. Потрібно використовувати дані таблетки з обережністю, оскільки при великій дозуванні один біль може змінитися інший, і замість головного болю у вас біль у шлунку. Ну а тривале безконтрольне використання знеболюючих призводить до проблем з нирками, виразці і гіпертонії.

Засоби для зовнішнього застосування. Це різного роду гелі, креми, спреї і пластирі. Вони можуть допомогти полегшити біль без серйозних побічних ефектів.

Продовження на наступній сторінці: 1 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *