Кардіологи назвали найкорисніший для серця продукт

При захворюваннях серця необхідно вживати овочі і фрукти, радять кардіологи, які назвали найкориснішим продуктом абрикос. Саме в абрикосах в достатній кількості є калій, який оздоровлює судини, відбувається нормалізація кров’яного тиску.

Абрикоси

Завдяки великій кількості у фрукті калію відбувається підтримка серцево-судинної системи в необхідному тонусі. Солі даного компонента надають лікувальний вплив при аритмії. Абрикоси сприяють сечогінній дії. Даний прояв особливо корисний особам, які страждають гіпертонією і набряками, включаючи ниркове походження недуги.

Активізується очищення організму від токсинів, в тому числі від надлишків холестерину. У висушених плодах міститься калію в 5-6 разів більше, ніж у свіжих абрикосах. Вживання кураги покращує самопочуття при недостатньому кровообігу, порушенні серцевого ритму і міастенії.

Ще однією важливою властивістю абрикоса є високий вміст бета-каротину в м’якоті плоду. Даний компонент перешкоджає розвитку захворювань серця і раку.

Фрукт корисний пацієнтам, які страждають дистонією, і особам, які мають схильність до утворення синців. Завдяки високій концентрації флавоноїдів і вітаміну C абрикоси зміцнюють судини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *