Кава в помірних кількостях знижує ризик розвитку раку

Пити каву можна кожен день, кажуть вчені. Але будьте обережніше з обсягами.

Кава

У Лос-Анджелесі суд постановив писати на кавових склянках попередження про те, що вживання кави може збільшити ризик розвитку деяких видів раку. Але вчені вважають, що це не зовсім так: пити каву кожен день як і раніше можна, але в помірних кількостях. “Соромно, що подібна міра привертає стільки уваги і лякає людей”, — говорить директор відділу харчування Американського Інституту досліджень раку (AICR) Аліса Бендер. За її словами, досі вчені не знайшли прямого зв’язку між вживанням кави і розвитком раку. А набагато більш важливу роль в зниженні онкологічних ризиків відіграють спосіб життя і фізична активність.

Її слова підтверджує онколог Дейл Шепард: за його словами, попередження на кавових стаканчиках — це результат судового рішення, а не медичних досліджень. У 2016 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) навіть вилучила каву зі списку канцерогенів.

При цьому сказати, що кава абсолютно безпечна, теж не можна. В процесі обсмажування зерен виділяється канцероген акриламід. Позбутися від нього не можна – за словами виробників, це зруйнує смак кави.

У лабораторних тварин, яких піддали сильному впливу акриламіду, дійсно розвинувся рак. Але з людьми подібних досліджень не проводилося.
Більш того, вчені вважають, що вживання кави знижує розвиток деяких видів раку: передміхурової залози, раку грудей, раку товстої кишки і раку товстої кишки.

В Інституті дослідження раку США впевнені, що одна чашка кави щодня не тільки не зашкодить, але може навіть поліпшити самопочуття людини.

Джерело: today.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *