За мішкам під очима можна дізнатися, який орган хворий

Характерні набряки навколо очей часто є симптомом проблем з печінкою, серцем і навіть раку. Вчасно ловіть хворобу!

Набряк

Чому з’являються мішки під очима? Причини можуть бути різними. Це і фізіологічні особливості, і наслідок зловживання косметикою. Мішки можуть утворитися від попадання смітинки в око, від недосипання або навіть від неправильної пози під час сну. Але причини можуть бути і набагато серйозніші.

Алергія може призводити до виникнення різі в очах і появи мішків під очима. Проблема зникає при припиненні контакту з алергеном або при призначенні протиалергічних препаратів.

Захворювання очей (кон’юнктивіт, склерит, блефарит, птоз, виворіт повіки і злоякісні утворення) теж супроводжуються набряком нижньої повіки.

Запалення ротової порожнини і порожнини носа також часто призводять до очей. Це може проявлятися несиметрично, тільки під одним оком.

Хвороби нирок дають нам особливо важкі мішки під очима. Зазвичай вони з’являються після сну. Можуть розташовуватися несиметрично, в залежності від того, на якому боці ви спали і супроводжуватися вираженим набряком всього тіла.

Захворювання серця і судин теж викликає асиметричну набряком очей. Особливо тривожний сигнал, що треба терміново звернутися до кардіолога, коли набряк очей супроводжується набряком ніг.

Проблеми з печінкою також часто проявляються в мішках під очима, супроводжуваних набряком рук, особливо пальців. Зверніться до фахівця, не тягніть з цим!

Проблеми з правильним харчуванням і дефіцит вітамінів також можуть бути виявлені завдяки появі цих сигналів. Причини набряклості очей можуть бути різними. Зверніться до фахівця, щоб дізнатися точний діагноз і лікування знайдеться!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *