Журналістка розповіла, що відбувається з головою після місяця без миття шампунем

Журналістка Шивон Оконнор вирішила на власному досвіді перевірити, що відбувається з головою після відмови від миття волосся. Експеримент виявився досить складним і не без важких наслідків для емоційного і фізичного здоров’я. Відповідний матеріал публікує The Sun.

душ

Останнім часом все більшої популярності серед прихильників використання природних засобів набирає рух “No poo” проти приватного миття волосся з використанням сучасних шампунів. Його ідеологи стверджують, що через 4 тижні відмови від цієї процедури стан шевелюри значно поліпшується.

Дану теорію вирішила перевірити на власному досвіді Шивон Оконнор. Дівчина розповіла, що була попереджена косметологом про можливі наслідки. На третій день її волосся почало блищати від жиру, а на п’ятий довелося збирати його в хвіст. Шкіра на голові стала свербіти, а розчісування провокувало лущення. Через тиждень який-небудь запах шампуню остаточно зник і волосся почало пахнути пилом.

Ще через тиждень навколишні почали робити компліменти з приводу стану шевелюри, проте в останні дні з’явився свербіж і висипання в області чола. Оконнор насилу дочекалася закінчення свого сміливого експерименту і з радістю помила голову, чесно витримавши місяць без шампуню.

Дерматолог Емма Коулман розповіла, що засоби для миття волосся, в яких присутні хімічні речовини, дійсно вимивають зі шкіри корисні речовини, тому в разі відмови від процедури воно в якийсь момент починає краще виглядати. Втім, з часом на шевелюрі накопичується величезна кількість бруду і жиру, що забиває пори і перешкоджає росту.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *