Жирну рибу, грейпфрут і сік лимона назвали кращими продуктами для жінок після 40

Після 40 років для багатьох жінок починається не найсприятливіший час. У них сповільнюється метаболізм, зростає вага, починають розвиватися хронічні захворювання, тому правильне харчування особливо важливо в цей період.

грейпфрут

Одним з найбільш корисних продуктів для жінок після 40 дієтологи назвали жирну рибу. Вона містить корисні речовини, необхідні для підтримки здоров’я серця, в тому числі, омега-3. Крім того, вживання лосося або скумбрії дозволить стабілізувати гормональний фон, повідомляє Eat This, Not That!.

Також дієтологи рекомендують жінкам після 40 додавати в раціон і грейпфрут. Він багатий такими корисними речовинами, як вітаміни В і С, калій і цинк. Вживання грейпфрута допомагає знизити рівень “поганого” холестерину.

Боротися з каменями в нирках допоможе сік лимона. Він руйнує відкладення кальцію, що призводять до багатьох серйозних захворювань, що розвиваються після 40 років.

Поживні речовини, що містяться в броколі, в тому числі, вітамін К, здатні уповільнити процес старіння. Крім того, вживання цього овоча знижує ризик розвитку онкологічних захворювань.

Сочевиця багата рослинним білком. Її можна розглядати в якості альтернативи м’ясним продуктам. Крім того вона містить складні вуглеводи, в тому числі, клітковину, яка допомагає поліпшити роботу травної системи.

Вживання яблук також знижує ризик розвитку багатьох захворювань. Ці фрукти поживні і містять безліч вітамінів, корисних для поліпшення роботи всього організму.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *