Ендокринологиня пояснила, чому шкідливо готувати у фользі

Готувати їжу в алюмінієвій фользі шкідливо, заявила ендокринологиня Наталія Зубарєва. Лікарка пояснила, чому не варто цього робити.

Запікання в фользі

Зубарєва констатує шкідливе не приготування їжі у фользі як таке, а те, що подібний спосіб готування, що практикується вдома, може сприяти надлишку алюмінію в організмі. Ендокринологиня нагадала, що в нормі людське тіло не містить алюміній.

“Організм здатний виводити його невеликі кількості самостійно, але перестає з цим справлятися, коли метал накопичується, утворюючи наддози”, – пояснила Наталія Зубарєва.

Ендокринологиня додала, що надлишку алюмінію також сприяє звичка готувати, крім фольги, в алюмінієвому посуді, використовувати продукти, які тривалий час контактують з фольгою (наприклад, шоколад).

“Al не вважається безумовно шкідливим елементом, але з’являється більше досліджень, що вказують на зв’язок між його надлишком і розвитком хвороби Альцгеймера, остеопорозу, хворобами нирок, підвищенням ризику розвитку раку грудей, запальних захворювань кишечника”, – попередила медикиня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *