Експерт Трейсі Кокс назвала найкращі поради з області сексу

Експерт Трейсі Кокс розповів про кращі секс-поради, дотримання яких допоможе стати прекрасним коханцем. Висновки зроблені на основі багаторічного спілкування з десятками чоловіків і жінок різного віку і орієнтації, які відповіли на відверті питання про своє інтимне життя, передає Daily Mail.

Секс

Експерт порівняв думки численних респондентів і визначив загальні моменти для більшості чоловіків і жінок. Перш за все важливо навчитися говорити з партнером про секс, а не сподіватися на те, що він сам вгадає переваги другої половини.

Також слід розуміти, що вміння займатися “цим” не дається людині з народження, і це той навик, який необхідно здобути. Для подружніх пар Кокс порекомендував влаштовувати “брудні вихідні” хоча б кожні шість тижнів, опинившись подалі від дітей, побуту та інших повсякденних подразників. Багато партнерів зізнавалися, що проведений разом час зближував їх.

Для якісного інтиму важлива не менш старанна прелюдія, а руки і язик можна використовувати навіть в момент близькості. Не можна постійно чекати, поки партнер запропонує зайнятися сексом, часом слід брати ініціативу на себе. Для позбавлення від почуття “буденності” в ході контакту не варто кожен раз однаково починати і закінчувати статевий акт, наприклад, відвернувшись обличчям до стіни і заснувши.

Крім цього, експерт закликає не боятися самозадоволення, якщо оргазмів недостатньо, і не соромитися перегляду порно. Не можна нехтувати експериментами в ліжку, навіть якщо інтим обох влаштовує. Іноді нормально не мати настрою для близькості, але бажання доставити партнеру-достатня мотивація. Оргазм не є обов’язковою умовою сексу, і часом процес набагато важливіше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *