Експерт пояснив, чому шкідливо користуватися смартфоном

Експерт Владислав Мохамед Алі пояснив, з якої причини шкідливо користуватися смартфоном. Сучасні гаджети роблять життя комфортнішим, разом з тим вони надають певний вплив на головний мозок.

Смартфон

Мобільні пристрої з прямим виходом в інтернет в даний час є у багатьох людей. Гаджети полегшують спілкування між користувачами мережі, є можливість переглядати потрібний контент в будь-який час доби. Разом з тим девайси шкідливо використовувати перед сном, заявляє експерт.

Рекомендується відмовитися від звички дивитися фільми або телепередачі в ході нічного відпочинку. Світло, що виходить в темряві від екрану апарату, здатне спровокувати роздратування деяких зон мозку. Випромінювання надає стимулюючий вплив на них, що може стати причиною появи головного болю.

Фахівець, розповів, що сучасні технології активно розвиваються, завдяки їм у багатьох моделях смартфонів встановлено режим нічного читання. Ця функція дозволяє змінювати колір дисплея на теплі тони, зберігаючи зір і забезпечуючи можливість роботи з гаджетом в темний час доби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *