Експерт назвав кращі продукти і напої для здоров’я зубів

Зарубіжний експерт з харчування Сахай Маркет представив увазі кращі продукти і напої для здоров’я зубів. Однією з рекомендацій є вживання горіхів.

Броколі

Як пояснив фахівець, зуби – це не тільки «візитна картка» людини, їх стан безпосередньо пов’язаний із загальним станом здоров’я. Зокрема, кальцій є будівельним матеріалом для кісткової тканини, бере участь у проведенні нервових імпульсів, регуляції тиску, транспорті іонів, згортанні крові, тому важливо в обов’язковому порядку мати в раціоні харчові вироби, що його містять. У їх число входять кисломолочні продукти, горіхи, особливо мигдаль і фундук, риба.

Окрему увагу Сахай Маркет приділив найближчому родичу і генетичному попереднику цвітної капусти – броколі, так як овочева рослина не тільки має в своєму складі Ca, але і величезна кількість вітаміну К, який активним чином допомагає закріплювати елемент в кістках. Також експерт з харчування додав до списку гвоздику завдяки вмісту в ній евгенолу – потужного антисептика, який ефективно використовується для знищення патогенних бактерій.

Що стосується напоїв, то для здоров’я зубів рекомендується віддавати перевагу зеленому чаю, що пов’язано з наявністю в ньому невеликого відсотка фтору, недолік якого в організмі призводить до карієсу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *