Експерт з харчової безпеки сказала, які продукти небезпечно їсти в літаку

По всьому світу поступово поновлюються авіаперевезення, а разом з тим знову стають актуальними питання, пов’язані з харчуванням на борту. Так, експертка з харчової безпеки Жан Дібл розповіла, від чого краще відмовитися в салоні літака.

Їжа в літаку

Фахівчиня пояснила, що всю їжу для авіаперельотів готують заздалегідь, тому продукти можуть бути не завжди свіжими і містити шкідливі бактерії, або в них може бути безліч консервантів для більш тривалого зберігання.

При цьому самі пасажири ніякого “підступу” не відчувають, оскільки при наборі висоти робота смакових рецепторів притупляється, повідомила Жан Дібл.

Отже, від чого найкраще відмовитися на борту? Так, в літаку не варто пити молоко і страви, які містять його. Також шкідливими є м’ясо (особливо, курка і індичка) і рис. Експертка пояснила, що, якщо ці продукти неправильно зберігати, в них можуть утворитися хвороботворні бактерії, що провокують отруєння.

Крім того, не варто пити воду, в тому числі у вигляді льоду. Спеціалістка відкрила секрет: часто для обслуговування воду наливають прямо з-під крана, пише видання Daily Express.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *