Експерти розповіли, як краще прати одяг в умовах епідемії COVID-19

Коли справа доходить до прання одягу, то в умовах епідемії COVID-19 експерти радять прати білизну і одяг при певній температурі. Про це інформує видання Express (Великобританія).

Прання

Новий коронавірус може легко поширюватися від людини до людини, і наші повсякденні звички здатні впливати на ризик зараження інфекцією COVID-19, а також на подальше її поширення. На думку експертів, правильний спосіб прати одяг може знизити ймовірність захворіти.

Вони розповіли, як це краще робити.

“Існує поширена помилка, що людям-щоб убити віруси і бактерії, – слід прати в найгарячіших умовах. Але випробування довели, що прання одягу при температурі 60 ° C з хорошим миючим засобом цілком достатньо для знищення патогенів”, – поділилася одна з фахівців, Сьюзен Фермор,

Також експертка озвучила інші рекомендації, яких слід дотримуватися в умовах епідемії COVID-19.

  • Дуже багато людей збирають одяг і предмети домашнього вжитку до тих пір, поки не складеться купа. Робити цього не слід. Одяг, в якому виходять на вулицю, не повинне стикатися з іншими домашніми речами і білизною, призначеними для прання.
  • У сьогоднішніх обставинах одяг, в якому виходили на вулицю, особливо, якщо відвідувалися громадські місця, повинне пратись після повернення додому.
  • Люди часто схильні прати при 40 градусах в режимі швидкого прання. Експерти цього не рекомендують. Оптимальна температура – це 60 градусів.
  • Після прання машинка повинна ретельно протиратися і висушуватися – вологість допомагає хвороботворним мікроорганізмам виживати.
  • Важливо стежити за тим, щоб сухими і чистими були рушники, серветки, губки і ганчірки, використовувані для прибирання квартири, миття посуду.
  • Постільну білизну слід міняти частіше звичайного, а ліжко після сну регулярно провітрювати і піддавати впливу сонячних променів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *