Експерти розповіли про особливості заварювання правильної кави

Кава здавна користується особливою популярністю у людей, проте як її правильно готувати, знають не всі. Експерти розповіли про особливості заварювання цього ароматного і смачного напою.

Кава

Як довели вчені, кава є для організму людини вельми корисною. При цьому вживати її рекомендується з цукром. Саме при взаємодії з глюкозою вона максимально ефективно проявляє свої властивості. Кава покращує вищі функції головного мозку, позитивно впливає на роботу серця і навіть очищає організм.

При цьому зловживати напоєм не можна, оскільки це може привести до підвищення артеріального тиску і проблем з сечостатевою системою.

Експерти відзначають, що каву, для отримання позитивного ефекту, слід готувати за правилами. В даний час все більшу популярність набуває серед кавоманів альтернативний спосіб «колд брю», при якому кава заварюється на низьких температурах протягом багатьох годин. Фахівці стверджують, що ніякої користі приготований таким чином напій принести не може.

Найправильнішим методом є традиційний спосіб заварювання кави. За 5-10 хвилин, проведених в крутому окропі, зерна кавового дерева віддадуть воді всі свої корисні властивості. При цьому слід пам’ятати про цукор, який робить ароматне питво максимально корисним. Без глюкози кави майже не діє на людський організм.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *