Експерти розкрили правду і міфи про аптечні замінники дорогих засобів по догляду за собою

Експерти вирішили розкрити правду і міфи про аптечні продукти, які часто використовують як заміну різних засобів по догляду за собою. Деякі з них дійсно ефективні, а від застосування інших краще відмовитися.

Мазь

Наприклад, настоянку календули радять використовувати як засіб від прищів, проте від неї може бути більше шкоди, ніж користі. Спирт в складі сильно шкодить шкірному покриву, а календула провокує вироблення шкірного сала, що може привести до ще більшого числа акне.

Мазь Левомеколь ефективна при висипаннях тільки якщо вони викликані бактеріями. Однак якщо причина ховається в гормонах, проблеми з ШКТ і т. д, то користі від такого засобу не буде.

Цинкову мазь при акне можна використовувати, але лише як допоміжний засіб, а не основний спосіб боротьби з проблемою.

Бадяга насправді допомагає боротися з синцями і припухлостями через свій багатий склад. Вона позбавляє від куперозу і навіть запобігає появі зморшок, але використовувати засіб варто обережно.

Гепаринова мазь не рекомендована до використання для обличчя, де занадто ніжна шкіра.

Також експерти діляться, що солкосерилу під силу вирівняти тон шкіри, позбавивши від нерівностей, а крем Ф99 допомагає позбутися слідів гнійних висипань. Корисним виявиться і крем, що має в складі багато вітамінів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *