Експерти пояснили, чому необхідно щодня пити м’ятну воду

Часто м’яту для аромату додають в чай, або нею прикрашають десерти. Однак експерти переконані, що основна перевага рослини не в освіжаючому смаку, а в корисних речовинах.

Чай з м'ятою

М’ята має потужні антиоксидантні властивості, які допомагають запобігти активності вільних радикалів. Саме вони негативно позначаються на нашому імунітеті. Рослина також має протизапальну дію, що запобігає біль і дискомфорт при застуді і грипі.

За рахунок того, що м’ята стимулює травні ферменти, поживні речовини в організмі засвоюються краще. Це позитивно позначається на вазі. Однак важливіше те, що подібна властивість м’яти допомагає контролювати рівень цукру в крові, повідомляє MSN Lifestyle.

Крім іншого ароматна рослина виводить токсини з організму і творить чудеса зі шкірою. Максимальну користь від м’яти можна отримати, щодня вживаючи м’ятну воду. Щоб приготувати її, потрібно додати кілька листочків рослини в воду і залишити її на ніч. Для ще більшої користі можна додати в воду трохи лимона. Пити напій корисно з ранку відразу після пробудження, а також протягом усього дня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *