Експерти перерахували продукти, які викликають передчасне старіння

Фахівці назвали ряд продуктів, які викликають передчасне старіння. У списку виявилися найменування, що становлять основу раціону багатьох людей.

Макарони

В першу чергу дієтологи звертають увагу на цукор. Він провокує відразу кілька процесів, що впливають на здоров’я і зовнішній вигляд. Карієс руйнує зуби, а ожиріння призводить до погіршення стану шкіри і волосся. Найбільшу ж шкоду може принести цукровий діабет, комплексно впливає на організм.

Далі йде маргарин, в складі якого знаходяться трансжири. Через них виникають багато хронічних захворювань, і крім того, вживання цього продукту відбивається на зовнішності, оскільки він впливає на водний баланс, від якого безпосередньо залежить поява зморшок.

Аналогічний ефект відбувається і при підвищеному споживанні солі. Спеція також затримує вологу, а крім того, негативно впливає на нирки.

Не менш поширеними продуктами, що викликають передчасне старіння, є білий хліб і макаронні вироби. До їх складу входить рафіноване біле борошно, яке підвищує глікемічний індекс, що впливає на рівень цукру в крові.

Замикає список алкоголь, який комплексно впливає на здоров’я в цілому. При зловживанні такими напоями наслідки відбиваються на шкірі у вигляді набряків і швидкого утворення зморшок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *