Експерти назвали 5 причин для відмови від молочних каш

У щоденному раціоні великої кількості людей головне місце займають вважаються корисними і ситними молочні каші. Однак експерти стверджують, що страва, приготована на основі свіжого молока, може завдати серйозної шкоди здоров’ю. Фахівці назвали 5 причин, які є приводом для відмови від вживання даного продукту.

гречана каша з молоком

В першу чергу молочні каші категорично не можна вживати людям з непереносимістю лактози, а це не менше 5% населення Землі. Саме у такої кількості громадян, за даними експертів, в організмі відсутній фермент, що допомагає розщеплювати «молочку», тому вживання сирого молока у вигляді каш або в будь-якому іншому варіанті може стати причиною алергічної реакції.

Крім того, варто відмовитися від молочних каш через несумісність вуглеводів і жирів, процес перетравлення яких відбувається в різних відділах кишечника. Продукти з високим вмістом даних органічних речовин краще вживати окремо, що допоможе уникнути порушень в роботі шлунково-кишкового тракту.

Третя причина відмовитися від молочних каш – висока калорійність страв, що сприяє збільшенню маси тіла. Експерти вважають міфом твердження про допомогу продукту в процесі схуднення, кажучи про те, що в крупах і молоці багато калорій, тому очікувати зниження ваги не варто.

Крім того, у деяких людей після вживання молока може підвищитися бажання з’їсти щось солодке. Вчені пояснюють це звичкою отримувати більшу дозу вуглеводів, яких, зокрема, багато в молочній каші, тому і відбувається такий ефект.

І остання причина – втрата крупами при кипінні молока корисних властивостей. Тому краще варити каші на воді, так як в цьому випадку вдається зберегти більше клітковини, що сприяє очищенню організму від шлаків і токсинів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *